Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
28 aug.10:00Olympia Haarlem HB U12-2 - Rooswijk HB U12-12 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
4 sep.09:30DSS HB U12-1 - Olympia Haarlem HB U12-22 - Softbal / Jeugd Honkbal BregulierTe spelen
11 sep.10:00Olympia Haarlem HB U12-2 - Kinheim HB U12-22 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
18 sep.10:30Rooswijk HB U12-1 - Olympia Haarlem HB U12-22 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
25 sep.10:00Olympia Haarlem HB U12-2 - DSS HB U12-12 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
1 okt.10:00Kinheim HB U12-2 - Olympia Haarlem HB U12-22 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Amsterdam Pirates HB U12-41210111228240021
2BSM HB U12-1128221236657018
3Kinheim HB U12-2128131219130017
4Thamen HB U12-212624987919014
5Olympia Haarlem HB U12-2115156877-9011
6DSS HB U12-1123278796-908
7Vennep Flyers HB U12-21011852112-6003
8Hoofddorp Pioniers HB U12-411001167135-6800
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
2 jul.BSM HB U12-1 - Olympia Haarlem HB U12-212 - 0regulier
26 jun.Olympia Haarlem HB U12-2 - Kinheim HB U12-23 - 10regulier

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij