Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Amsterdam Pirates HB U12-41210111228240021
2BSM HB U12-1128221236657018
3Kinheim HB U12-2128131219130017
4Thamen HB U12-212624987919014
5Olympia Haarlem HB U12-2115156877-9011
6DSS HB U12-1123278796-908
7Vennep Flyers HB U12-21011852112-6003
8Hoofddorp Pioniers HB U12-411001167135-6800
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij