Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1DSK 422180421792125054
2Olympia Haarlem 132216151447866049
3DVS Haarlem 522151618110081046
4Olympia Haarlem 112212191151114037
5DIOS sv. 122112995905035
6DSK 6221021012511510032
7UNO vv 32210111104111-7031
8Heemstede hfc 2229013124154-30027
9Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 322811386105-19025
10Zaalvoetbal Onze Gezellen 1122801479135-56024
11Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 522531479127-48018
12Zandvoort Noord zvv. 222401883214-131012
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1DVS Haarlem 31100123903
2Olympia Haarlem 111001312-900

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
5 feb.Zaalvoetbal Onze Gezellen 10 - Olympia Haarlem 114 - 5regulier
2 feb.Olympia Haarlem 11 - DSK 27 - 2regulier
23 jan.Zaalvoetbal Onze Gezellen 3 - Olympia Haarlem 113 - 4regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06