Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1HYS 225202314510045161
2DVS Haarlem 426180817513243054
3BSM sv 226171816011842052
4Zaalvoetbal Onze Gezellen 426153816410856048
5Olympia Haarlem 4261411113110229043
6Olympia Haarlem 5251311112010020040
7TT/Goodnight 5261311216114516040
8TT/Goodnight 32613013130133-3039
9Alliance '22 sv. 12511410110118-8037
10Olympia Haarlem 32611114134151-17034
11Olympia Haarlem 72610313131155-24033
12Zandvoort Noord zvv. 125641597154-57022
13Zaalvoetbal Onze Gezellen 726521997147-50017
14DSS 5261322114206-9206
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 7110086203
2Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 1100168-200

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
15 feb.Olympia Haarlem 7 - TT/Goodnight 23 - 0regulier
9 feb.AZV (Amstelveen) 1 - Olympia Haarlem 78 - 5regulier
1 feb.Olympia Haarlem 7 - Geel Wit '20 sv. 14 - 5regulier
25 jan.Olympia Haarlem 7 - DVS Haarlem 118 - 3regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06