Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 1622171419075115052
2IJmuiden vv. 32217141677988052
3Olympia Haarlem 122215251525993047
4Stormvogels ijvv 12215251578374047
5Zaalvoetbal Onze Gezellen 1022130912810919039
6Zaalvoetbal Onze Gezellen 12221309124157-33039
7DSS 42210111108115-7031
8HYS 3229013105133-28027
9Schoten vv. 122421673149-76014
10Olympia Haarlem 922421654159-105014
11Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 622341564158-94013
12Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 422331676122-46012
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 16110043103
2Olympia Haarlem 17100134-100

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
19 feb.Stormvogels ijvv 1 - Olympia Haarlem 164 - 4regulier
16 feb.Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 4 - Olympia Haarlem 168 - 6regulier
5 feb.HYS 4 - Olympia Haarlem 164 - 10regulier
22 jan.Olympia Haarlem 16 - Zandvoort Noord zvv. 37 - 11regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06