Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 1262402251126125072
2Zaalvoetbal Onze Gezellen 52618081231212054
3Zaalvoetbal Onze Gezellen 626171817612353052
4IJmuiden vv. 226161916813830049
5ZVS/De Stal 22612212121129-8038
6TT/Goodnight 426113121501455036
7Olympia Haarlem 62610412113123-10034
8Olympia Haarlem 182611114122175-53034
9DSK 22611015161166-5033
10HYS 12610313155191-36033
11Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 22610115159164-5031
12DSS 32610115117128-11031
13Olympia Haarlem 82610115120138-18031
14Olympia Haarlem 2263023122191-6909
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 211001811703
2VEW 11001118-1700

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
22 feb.Olympia Haarlem 2 - VSV 44 - 5regulier
9 feb.Limmen 1 - Olympia Haarlem 23 - 2regulier
1 feb.Olympia Haarlem 2 - Triple ThreaT/Onside Futsal 30 - 4regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06