Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1HYS 225202314510045161
2DVS Haarlem 426180817513243054
3BSM sv 226171816011842052
4Zaalvoetbal Onze Gezellen 426153816410856048
5Olympia Haarlem 4261411113110229043
6Olympia Haarlem 5251311112010020040
7TT/Goodnight 5261311216114516040
8TT/Goodnight 32613013130133-3039
9Alliance '22 sv. 12511410110118-8037
10Olympia Haarlem 32611114134151-17034
11Olympia Haarlem 72610313131155-24033
12Zandvoort Noord zvv. 125641597154-57022
13Zaalvoetbal Onze Gezellen 726521997147-50017
14DSS 5261322114206-9206
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 5110065103
2Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 3100156-100

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
1 mrt.TT/Goodnight 4 - Olympia Haarlem 519 - 1regulier
15 feb.Olympia Haarlem 5 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 43 - 7regulier
8 feb.Olympia Haarlem 5 - DSK 43 - 10regulier
29 jan.VEW 1 - Olympia Haarlem 515 - 2regulier
26 jan.DSK 6 - Olympia Haarlem 512 - 4regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06