Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
10 dec.14:30IJmuiden vv. 1 - Olympia Haarlem 1veld 2regulierTe spelen
17 dec.14:30RODA '23 Rksv 1 - Olympia Haarlem 1veld 1regulierTe spelen
21 jan.14:30Olympia Haarlem 1 - EDO hfc 1veld 1regulierTe spelen
28 jan.14:30JOS Watergraafsmeer 1 - Olympia Haarlem 108-veld 1-JOS W'meerregulierTe spelen
4 feb.14:30Olympia Haarlem 1 - RKAVIC 1veld 1regulierTe spelen

Alle wedstrijden in deze poule deze week

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 19810331023025
2Stormvogels ijvv 11081130921025
3Wartburgia asv 110613351817019
4Buitenveldert sc. 110613311813019
5Amstelveen/Heemraad 11051419154016
6EDO hfc 11051415132016
7IJmuiden vv. 11051422220016
8RODA '23 Rksv 1933321192012
9VSV 11033419154012
10Real Sranang sv. 1103251824-6011
11RKAVIC 1103251826-8011
12JOS Watergraafsmeer 1102172032-1207
13SCPB'22 1102081635-1906
14United sv/DAVO 1101091051-4103
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 16025170
2Stormvogels ijvv 16123140
3Amstelveen/Heemraad 1521870
4Wartburgia asv 14328130
5Buitenveldert sc. 1432160
6EDO hfc 1431220
7Real Sranang sv. 1331810
8RKAVIC 13312-40
9IJmuiden vv. 13416-50
10RODA '23 Rksv 1221850
11VSV 1231420
12SCPB'22 12614-140
13JOS Watergraafsmeer 11614-110
14United sv/DAVO 1177-330
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 1211061504
2SVA 1202044002
3HCSC 1201138-501

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
3 dec.Olympia Haarlem 1 - VSV 12 - 0regulier
26 nov.SCPB'22 1 - Olympia Haarlem 12 - 6regulier
22 nov.Eemdijk - Olympia Haarlem 13 - 2beker
19 nov.Olympia Haarlem 1 - United sv/DAVO 16 - 1regulier
5 nov.Olympia Haarlem 1 - Buitenveldert sc. 16 - 0regulier

Alle uitslagen afgelopen week van afgelopen week

3 dec.IJmuiden vv. 1 - SCPB'22 11 - 03 dec.United sv/DAVO 1 - JOS Watergraafsmeer 12 - 6
3 dec.Buitenveldert sc. 1 - RKAVIC 15 - 33 dec.EDO hfc 1 - RODA '23 Rksv 11 - 2
3 dec.Stormvogels ijvv 1 - Amstelveen/Heemraad 12 - 03 dec.Wartburgia asv 1 - Real Sranang sv. 12 - 0
3 dec.Olympia Haarlem 1 - VSV 12 - 0

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij