Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
28 aug.10:00Onze Gezellen HB U12-1 - Olympia Haarlem HB U12-12 - Softbal AregulierTe spelen
28 aug.11:30Olympia Haarlem HB U12-1 - Onze Gezellen HB U12-11 - Honkbal AregulierTe spelen
4 sep.13:00Olympia Haarlem HB U12-1 - Hoofddorp Pioniers HB U12-32 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
10 sep.12:30Olympia Haarlem HB U12-1 - Kinheim HB U12-12 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
25 sep.10:00Hoofddorp Pioniers HB U12-3 - Olympia Haarlem HB U12-15 - Softbal / Jeugd Honkbal AregulierTe spelen
2 okt.15:00Kinheim HB U12-1 - Olympia Haarlem HB U12-12 - Softbal / Jeugd Honkbal BregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Amsterdam Pirates HB U12-41210111228240021
2BSM HB U12-1128221236657018
3Kinheim HB U12-2128131219130017
4Thamen HB U12-212624987919014
5Olympia Haarlem HB U12-2115156877-9011
6DSS HB U12-1123278796-908
7Vennep Flyers HB U12-21011852112-6003
8Hoofddorp Pioniers HB U12-411001167135-6800
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
3 jul.Olympia Haarlem HB U12-1 - Thamen HB U12-113 - 9regulier
26 jun.Double Stars Heiloo HB U12-1 - Olympia Haarlem HB U12-15 - 17regulier

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij