Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
28 aug.13:00Olympia Haarlem DS2 - Amsterdam Pirates DS21 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
28 aug.15:10Olympia Haarlem DS2 - Amsterdam Pirates DS21 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
4 sep.14:30Caribe DS1 - Olympia Haarlem DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
4 sep.16:40Caribe DS1 - Olympia Haarlem DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
11 sep.13:00Olympia Haarlem DS2 - HCAW/Zuidvogels DS13 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
11 sep.15:10Olympia Haarlem DS2 - HCAW/Zuidvogels DS13 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
18 sep.13:00Olympia Haarlem DS2 - DVH DS11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
18 sep.15:10Olympia Haarlem DS2 - DVH DS11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
25 sep.14:30Catch DS1 - Olympia Haarlem DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
25 sep.16:40Catch DS1 - Olympia Haarlem DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Catch DS116131217350123027
2Olympia Haarlem DS21611231386870024
3Amsterdam Pirates DS21611141314883023
4HCAW/Zuidvogels DS116101513011317021
5BSC Almere DS1167361068719017
6Cheetahs DS1166198897-9013
7Ducks/Gryphons DS116321177152-7508
8Zwijndrecht DS116211378190-11205
9ROEF! DS216301386202-11624
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
3 jul.Neptunus/Storks Sirens - Olympia Haarlem DS28 - 1regulier
3 jul.Neptunus/Storks Sirens - Olympia Haarlem DS28 - 1regulier
26 jun.Olympia Haarlem DS2 - Hilversum Hurricanes DS18 - 0regulier
26 jun.Olympia Haarlem DS2 - Hilversum Hurricanes DS11 - 1regulier

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij