Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
30 mrt.12:00Red Lions DS1 - Olympia Haarlem DS21 - SoftbaltoernooiTe spelen
30 mrt.14:00UVV DS1 - Olympia Haarlem DS21 - SoftbaltoernooiTe spelen
6 apr.14:00Oosterhout Twins DS1 - Olympia Haarlem DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
6 apr.16:10Oosterhout Twins DS1 - Olympia Haarlem DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
13 apr.13:00Olympia Haarlem DS2 - Red Lions DS11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
13 apr.15:10Olympia Haarlem DS2 - Red Lions DS11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
20 apr.13:00HCAW DS1 - Olympia Haarlem DS23 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
20 apr.15:10HCAW DS1 - Olympia Haarlem DS23 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
27 apr.13:00Olympia Haarlem DS2 - Onze Gezellen DS21 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
27 apr.15:10Olympia Haarlem DS2 - Onze Gezellen DS21 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem DS222190321080130038
2Centrals/UVV DS12217051809189034
3HCAW DS122151615710948031
4Kinheim DS12214081689375028
5Onze Gezellen DS322122820617036026
6Cheetahs DS12212199295-3421
7ROEF! DS2218013138181-43016
8Caribe DS1228014173196-23016
9Catch DS1227015137181-44014
10Hilversum Hurricanes DS1226214120191-71014
11Sparks Haarlem DS3216114151205-5449
12Quick Amersfoort Ravens DS1223118107247-14007
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06