Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
22 apr.19:30DVH DS3 - Olympia Haarlem DS41 - Softbal - SB1regulierTe spelen
8 mei19:30Olympia Haarlem DS4 - RCH-Pinguins DS42 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
29 mei19:30Olympia Haarlem DS4 - THB-Schoten DS12 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
12 jun.19:30Olympia Haarlem DS4 - Quick Amsterdam DS22 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
19 jun.20:00Thamen DS3 - Olympia Haarlem DS42 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
26 jun.19:30Olympia Haarlem DS4 - DVH DS32 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
1 jul.20:00RCH-Pinguins DS4 - Olympia Haarlem DS42 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
15 jul.20:00Amsterdam Capitals DS1 - Olympia Haarlem DS41 - Honkbal / Softbal / Softbal Heren / Jeugd HonkbalregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Flying Petrels DS216112319113160024
2THB-Schoten DS1171205212105107024
3Urbanus DS1181017140166-26021
4Olympia Haarlem DS416100617912950020
5Alcmaria Victrix DS21880101861842016
6RCH-Pinguins DS4186111158223-65013
7Rangers DS1155010127202-75010
8Sparks Haarlem DS6184014168221-5326
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
17 apr.Olympia Haarlem DS4 - Thamen DS3regulier
15 apr.Quick Amsterdam DS2 - Olympia Haarlem DS4regulier

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06