Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Vennep Flyers DS11714031668284028
2Sparks Haarlem DS51711151667690023
3Hoofddorp Pioniers DS317102520594111022
4THB DS118102615712829022
5Schoten DS116727102116-14214
6Urbanus DS115816115120-5413
7Alcmaria Victrix DS2176110118197-79013
8Olympia Haarlem DS415609110123-13012
9Onze Gezellen DS518311458134-7607
10Sparks Haarlem DS616301374201-12706
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij