Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
27 aug.10:00Olympia Haarlem SB U21-1 - Quick/HCAW Ravens SB U21-11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
27 aug.11:50Olympia Haarlem SB U21-1 - Quick/HCAW Ravens SB U21-11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
3 sep.10:00Olympia Haarlem SB U21-1 - BA Gophers1 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
3 sep.11:50Olympia Haarlem SB U21-1 - BA Gophers1 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
10 sep.10:00Onze Gezellen SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-12 - SoftbalregulierTe spelen
10 sep.11:50Onze Gezellen SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-12 - SoftbalregulierTe spelen
24 sep.10:00Olympia Haarlem SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
24 sep.11:50Olympia Haarlem SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
1 okt.11:00Quick/HCAW Ravens SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-13 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
1 okt.12:50Quick/HCAW Ravens SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-13 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
8 okt.14:00BA Gophers - Olympia Haarlem SB U21-12 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
8 okt.15:50BA Gophers - Olympia Haarlem SB U21-12 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Kinheim SB U21-116140217561114028
2Almere SB U21-1161222207105102026
3Hoofddorp Pioniers SB U21-1169161269927019
4ROEF! SB U21-11682612811810018
5Quick/HCAW Ravens SB U21-116718101144-43015
6Olympia Haarlem SB U21-11661992109-17013
7Amsterdam Pirates SB U21-116619117127-10013
8BA Gophers164210117154-37010
9Onze Gezellen SB U21-116101561207-14602
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij