Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
30 jun.12:00Olympia Haarlem SB U21-1 - Flying Pioniers SB U21-11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
30 jun.13:50Olympia Haarlem SB U21-1 - Flying Pioniers SB U21-11 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
6 jul.12:30Zuidvogels-Quick Ravens U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-12 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
6 jul.14:20Zuidvogels-Quick Ravens U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-12 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
7 jul.14:30Gryphons SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-13 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen
7 jul.16:30Gryphons SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-13 - Softbal / Jeugd HonkbalregulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem SB U21-114140017131140028
2Amsterdam Pirates SB U21-21512121328646025
3Zuidvogels-Quick Ravens U21-11511131338350023
4Cromtigers SB U21-1137151048321213
5Houten Dragons SB U21-1146171079611013
6The Herons SB U21-11460898115-17012
7Onze Gezellen SB U21-114221085141-5606
8Flying Petrels SB U21-115201372180-10804
9Kinheim SB U21-1161213107194-8704
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
22 jun.Grizzlies SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-14 - 17regulier
16 jun.Olympia Haarlem SB U21-1 - Jeka SB U21-17 - 6regulier
16 jun.Olympia Haarlem SB U21-1 - Jeka SB U21-15 - 3regulier
8 jun.Kinheim SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-112 - 9regulier
8 jun.Kinheim SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-118 - 2regulier
2 jun.Olympia Haarlem SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-17 - 4regulier
2 jun.Olympia Haarlem SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-16 - 3regulier
25 meiStardinals SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-10 - 12regulier
25 meiStardinals SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-10 - 13regulier
12 meiOlympia Haarlem SB U21-1 - The Herons SB U21-18 - 0regulier
12 meiOlympia Haarlem SB U21-1 - The Herons SB U21-18 - 9regulier

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06