Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1DVH DS215141018367116029
2Olympia Haarlem DS31611321418754025
3RCH-Pinguins DS31410131217348021
4RCH-Pinguins DS21510141549856021
5Double Stars Heiloo DS1161006122131-9020
6The Herons DS215708119132-13014
7H.S.V. The Flags DS1145181431349011
8Flying Petrels DS115519119152-33011
9Quick Amsterdam DS2164012126157-3108
10Kinheim/DSS DS2152013117179-6204
11BSC Almere DS415101482217-13502
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij