Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Thamen HS1171601314149165032
2Zuidvogels HS1161303272147125026
3RCH-Pinguins HS217112421015159024
4Bears HS11681718317013017
5Onze Gezellen HS1158251721666216
6H.S.V. The Flags HS1168081891827016
7HCAW HS11471616611749015
8RCH-Pinguins HS114608106131-25210
9Odiz Frogs HS1164210157187-30010
10Amsterdam Capitals HS1162410126230-10408
11Olympia Haarlem HS2153012108259-15106
12Flying Petrels HS1161213117231-11404
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij