Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
10 dec.13:45Olympia Haarlem O23-2 - Atletico Club Amsterdam O23-1veld 2regulierTe spelen
13 dec.20:00Olympia Haarlem O23-2 - RCH O23-1veld 2regulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1BVC Bloemendaal O23-1131210871176037
2DIOS sv. O23-1131102502624033
3Hoofddorp s.v. O23-113805563521024
4Olympia Haarlem O23-212714412219022
5VVC fc O23-1134183146-15013
6RCH O23-1123091947-2809
7SCPB'22 O23-21330101947-2809
8Atletico Club Amsterdam O23-11311111988-6931
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
3 dec.VVC fc O23-1 - Olympia Haarlem O23-22 - 3regulier
19 nov.DIOS sv. O23-1 - Olympia Haarlem O23-23 - 2regulier
12 nov.Olympia Haarlem O23-2 - Hoofddorp s.v. O23-14 - 1regulier
5 nov.SCPB'22 O23-2 - Olympia Haarlem O23-21 - 2regulier
29 okt.Olympia Haarlem O23-2 - BVC Bloemendaal O23-11 - 1regulier

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06

Waar zitten wij